Kim jestem ?

Prywatnie i zawodowo

Mam na imię Magda i witam Cię na moim blogu.

Z wykształcenia jestem socjologiem, zawodowo – ponad 7 lat pracowałam w działach sprzedaży i obsłudze klienta. Jestem zwolennikiem budowania relacji. Od kilku lat jestem zaciekawiona tematyką marketingu, reklamy, komunikacji. Jestem w procesie – zdobywam wiedzę, kolejne umiejętności i dzielę się z nią tutaj z Tobą. Pomogę Ci oswoić media społecznościowe, elementy marketingi internetowego, relacje z klientem.  Co Ty na to?

Jestem typem społecznika – lubię otaczać się ludźmi, robić coś dla innych. Lubię działanie. Nauka nowych rzeczy sprawia mi frajdę. Nie cierpię na nadmiar wolnego czasu. Uwielbiam kawę, zwłaszcza w połączeniu z czymś słodkim. Prywatnie – mama, która próbuje ogarnąć rzeczywistość.

Fajnie, że tu zaglądasz !

strona-o-mnie1

Dlaczego tutaj jestem?

Trochę mojej historii.

Cofam się z Tobą o kilka lat wstecz. Co widzimy? Studia, zajęcia specjalizacyjne z reklamy. Wykładowca – właściciel jednej z agencji reklamowych. Jedno słowo – wow. Dokładnie pamiętam atmosferę i klimat – jakby to było wczoraj. Pasja. Zainteresowanie. Ciekawość. Odłożone na później. Bo przecież tak trudno czasem zaryzykować.

Moja droga zawodowa ułożyła się nieco inaczej. Przez kilka lat pracowałam w działach obsługi klienta, sprzedaży. Doskonale wiem, jak ważny jest każdy klient i budowanie z nim długotrwałej relacji. To świetna lekcja, wielkie pole do nauka i obserwacji. Jak to czasem bywa – sytuacja potrafi zmienić się.

Kolejny etap.Przemyślenia. Macierzyństwo. Odwrócenie sytuacji. Rozwój ustępuje codzienności. Żyję z dnia na dzień.

Przyszedł taki dzień, gdy pomyślałam: „Co dalej ze mną?”  Usiadłam sama ze sobą (nie trwało to 1 dzień), dużo myślałam – co sprawia mi przyjemność, w czym czuję się dobrze. Podjęłam decyzję. Ruszyłam z miejsca. Działam.

Zaczęło się – działanie, rozwój. Aktualne realia i trendy – krok po kroku.

Zmiana

Jestem w procesie

grafika- siegaj

Wybieram tematykę : media społecznościowe, marketing internetowy. Zdobywam wiedzę, testuję, sprawdzam.

Studiuję na kierunku marketing internetowy.  Biorę udział w kursach, szkoleniach. Czytam, słucham, pytam, obserwuję i sprawdzam. Uczę się od najlepszych. Czasem popełniam błędy, ale one też są potrzebne.

Działam, lubię to. Zarówno studia socjologiczne, jak i praca z klientem to ogromne ułatwienie. Korzystam z nich, dostosowując do innych warunków. Wciąż poszerzam swoje horyzonty, aktualizuję wiedzę i uzupełniam o kolejne elementy. Wszystko po to, by być na bieżąco. Gdy coś lubimy – takie czynności są tylko przyjemnością !

Zaczęła się moja Lekka Zmiana. Postawiłam na swój rozwój. Pojawił się jeszcze jeden pomysł. Blog.

Wymarzyłam sobie miejsce dla Kobiet, które chcą iść do przodu, rozwijać siebie, biznes, pokazać pasję. Wierzę, że mogę dołożyć cegiełkę w Twoim procesie zdobywania wiedzy i szukania informacji. Chcę, byś mogła pokazać innym, jak wspaniałe rzeczy robisz – głównie poprzez media społecznościowe i elementy marketingu internetowego. To świetne narzędzia, uwierz mi.

Blog

Co tutaj znajdziesz?

strona-o-mnie2

Co tutaj znajdziesz?

Pomogę Ci swobodnie poruszać się po mediach społecznościowych i dobrze ich używać. Przeprowadzę przez zakamarki relacji z klientem. Pokażę możliwości i rozwiązania. Dodam moją opinię  i spojrzenie. To także miejsce na codzienność. Czasem dam Ci motywacyjnego kopa i pokażę, że zmiana jest możliwa.

Wszystko znajdziesz w prostej formie – „make it simple”. Poprowadzę Cię za rękę, bez skomplikowanych słów . Wiem, jak jest to ważne. Przygotowuję dodatkowe materiały, które mają pomóc w Twoich działaniach. Znajdziesz tutaj wiedzę. Od Ciebie zależy – co z nią zrobisz.  Weź garść informacji, dopasuj je do siebie.

W przyszłości chcę oferować Ci swoją konkretną, kompleksową pomoc. Z pewnością – dam Ci znać 🙂

 Dlaczego to robię? Lubię pomagać. Po prostu. Myślę, że to dobry powód.

Garść informacji

Na start

EBOOK FUNKCJE INSTAGRAMA
odbieram materiały(10)
LEKKI PLANER
41
LEKKIE MATERIAŁY
lekkie zadania-tydzien-miesiac(1)

Zapraszam Cię na moje profile, gdzie znajdziesz całkiem sporo informacji.

Będziesz miała okazję bardziej mnie poznać 🙂

Odbierz darmowe grafiki z hasłami motywacyjnymi do mediów społecznościowych.

Dwie wersje – kobiece grafiki oraz kolor fioletowy.

grafika-zachwycaj
mam szczęście